O Firmie

ARTSAW jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży narzędzi skrawających. W swoim działaniu stawiamy zawsze na pierwszym miejscu satysfakcję naszych Klientów oraz zadowolenie naszych pracowników z wykonywanej pracy. Firma specjalizuje się w sprzedaży pił taśmowych do cięcia metali zgrzewanych na zamawiany przez Klienta wymiar.

Oferowane bimetaliczne piły taśmowe ARTSAW produkowane są w Niemczech w oparciu o doświadczenie zdobyte w trakcie kilkudziesięcioletniej produkcji. Nasza oferta obejmuje kilka typów pił dostosowanych do różnych rodzajów metali. Wszystkie typy pił produkowane są w pełnym asortymencie wymiarów, podziałek, oraz kształtu zęba.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz mając na uwadze wymagania stawiane wobec naszej firmy uruchomiliśmy zgrzewalnię pił taśmowych z najnowocześniejszą zgrzewarką na rynku. O walorach użytkowych taśmy tnącej, oprócz materiału decydujące znaczenie ma również jakość zgrzewu. Nasza zgrzewalnia spełnia najwyższe wymagania w zakresie wyposażenia, poziomu wyszkolenia załogi oraz procedur kontroli jakości. Posiadanie własnej zgrzewalni gwarantuje przewagę nad innymi firmami handlowymi z branży narzędzi skrawających. Szybsza realizacja zamówienia a także konkurencyjność cen to tylko niektóre z korzyści płynących dla naszych Klientów.

Oferujemy coraz szerszą gamę wysokiej jakości produktów i usług. Przy realizowaniu zamówień jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do nietypowych potrzeb naszych Klientów.

Naszym priorytetem jest nie tylko zadowolenie Klientów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Użytkowników.

Wielu udanych transakcji życzy: Zespół ARTSAW

Dobór podziałki

Tabela doboru podziałki

więcej

100% Oryginal

Oferowane bimetaliczne piły taśmowe ARTSAW produkowane są w Niemczech w oparciu o doświadczenie zdobyte w trakcie kilkudziesięcioletniej produkcji

Formy płatności

Płatność za pobraniem, przelewem lub karta płatniczą.

Płatność Payu

więcej

Dostawa

Każdy zakupiony produkt dostarczamy kurierem FedEx

Dostawa FedEx

więcej