Przecinarki taśmowe – jak kupić, by nie przepłacić

Tam, gdzie liczy się przede wszystkim precyzja i szybkość pracy przecinarki taśmowe praktycznie nie mają sobie równych. Przy ich pomocy możliwe jest cięcie stali oraz innych materiałów konstrukcyjnych, a po zastosowaniu odpowiedniego brzeszczotu, również i drewna. Konstrukcja przecinarki taśmowej jest jednak dość skomplikowana, a co za tym idzie, dobry sprzęt musi też swoje kosztować. Czy zatem można tanio kupić piłę brzeszczotową?

 

Profesjonalna przecinarka taśmowa – cena zazwyczaj idzie w parze z jakością

Kupując firmowe narzędzia, naturalnym instynktem jest szukanie oszczędności. Niestety, jak się w praktyce okazuje, często prowadzi to do konieczności poniesienia jeszcze większych wydatków. Dobrym przykładem mogą być przecinarki taśmowe – najtańsze urządzenia kuszą niską ceną, ale jak się później okazuje, jakość dokonywanych przez nie cięć potrafi, delikatnie mówiąc, pozostawiać wiele do życzenia.

Problemem często jest także dostępność części zamiennych. Przecinarki do metalu taśmowe, tak jak i każde inne urządzenie, wymagają okresowych przeglądów technicznych oraz wymiany podzespołów eksploatacyjnych. Niestety podczas inspekcji sprzętu, może okazać się, że żadna okoliczna hurtownia zwyczajnie nie posiada odpowiednich komponentów niezbędnych do przeprowadzenie czynności serwisowych.

 

Przecinarki taśmowe nie muszą kosztować majątku

Szukając nowej przecinarki taśmowej, warto skorzystać z oferty autoryzowanych dealerów sprzętu. Takie firmy nie tylko zapewniają pełne wsparcie pozakupowe i gwarancyjne, lecz także pomagają w dobraniu odpowiedniego urządzenia.

Dodatkowo, kupując w dobrych sklepach, można także liczyć na wyjątkowo konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty, a złożone zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie i bezproblemowo, pozwalając, by nowe przecinarki taśmowe niezwłocznie rozpoczęły pracę w Twojej firmie!

Dobór podziałki

Tabela doboru podziałki

więcej

100% Oryginal

Oferowane bimetaliczne piły taśmowe ARTSAW produkowane są w Niemczech w oparciu o doświadczenie zdobyte w trakcie kilkudziesięcioletniej produkcji

Formy płatności

Płatność za pobraniem, przelewem lub karta płatniczą.

Płatność Payu

więcej

Dostawa

Każdy zakupiony produkt dostarczamy kurierem FedEx

Dostawa FedEx

więcej